Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
17059
04.01.2019, 19:25
Jedynym problemem tej konferencji jest to że nie uwodnili ze maja zamiar odciąć się od raka. Całą reszta to takie śmieszkowanie i mało znaczące rzeczy.
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek