Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17051
Stary 04.01.2019, 19:21
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
jaja k.urwa jakies
brakowalo jeszcze zeby poprosili o medal, ze laskawie przyszli
Sharksi nic w klubie nie znacza... na loze na mecz z Lechem to sobie pewnie kur.wa bilety kupili
Szkoda ze nikt nie zapytal o umowe na sprzatanie czy catering albo leasing na beemki
ale i tak by poweidzieli pewnie ze nieweidza, musze sie zapoznac
ja pier....
Pytali o ochronę i dowiedzieliśmy się, że to rzeczywiście jest młoda firma
Odpowiedz cytując