|
- Nic się nie stało, wiślacy, nic się nie stało
- sharksi nie mają żadnego wpływu na Wisłę
- nie możemy niczego powiedzieć
i na koniec
- BEZ SENSU.
No właśnie - bez sensu.
Po co była i komu była potrzebna ta konferencja?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|