Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
abedipele
Member
Od: 07.2007
Offline
#
17042
04.01.2019, 19:13
Według uczestników konferencji to Miga potwierdził środki i możliwości INWESTORÓW i to do niego pretensje.
abedipele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abedipele
Znajdź inne posty napisane przez abedipele