Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Kryst
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
17038
04.01.2019, 19:08
Wychodzi na to, że dopóki będzie Wisła to kibolstwo będzie na niej zarabiało, zastraszało i mieszało. Odcięcie tej patologii jest możliwe tylko wtedy jak Wisła zniknie. Smutne ale prawdziwe.
Kryst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kryst
Znajdź inne posty napisane przez Kryst