Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
abedipele
Member
Od: 07.2007
Offline
#
17037
04.01.2019, 19:06
Goście, prezesi, nie są w stanie wejść na konta i sprawdzić wydatków spółki z ostatnich kilku dni. To albo szanse na uratowanie klubu są niewielkie albo po prostu łżą.
abedipele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abedipele
Znajdź inne posty napisane przez abedipele