Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
abedipele
Member
Od: 07.2007
Offline
#
17032
04.01.2019, 19:00
Szkoda Wisłockiego bo widać, ze gość wrażliwy. Nie wiem czemu siedzi z takimi krętami. Młodą armią M.
abedipele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abedipele
Znajdź inne posty napisane przez abedipele