Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jasq
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
17017
04.01.2019, 18:42
Konferencja nie sygnalizuje żadnej zmiany, kryją to co było. Są małe szanse aby coś się zmieniło, widać to po "zniknięciu" M.Piechy, który miał odwagę skierować sprawę do prokuratury..
40 lat minelo ...
Jasq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jasq
Znajdź inne posty napisane przez Jasq