qpalz napisał(a):

Coś ciekawego tam mówią, czy barwnie, ale bez szczegółów ?
Jestem w pracy i nie mam jak oglądać konferencji
|
Podbijam, niech ktoś kto się przez to przemęczy wypisze kluczowe sprawy po zakończeniu dla tych wszystkich którzy nie mogą/ nie mają siły tego oglądać.