Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17013
Stary 04.01.2019, 18:37
qpalz napisał(a):Wyświetl post
Coś ciekawego tam mówią, czy barwnie, ale bez szczegółów ?

Jestem w pracy i nie mam jak oglądać konferencji
Podbijam, niech ktoś kto się przez to przemęczy wypisze kluczowe sprawy po zakończeniu dla tych wszystkich którzy nie mogą/ nie mają siły tego oglądać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując