Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17010
Stary 04.01.2019, 18:32
tklamka napisał(a):Wyświetl post
konferencja żenująca póki co.

nie chce się czepiać przygotowania medialnego bo nie o to chodzi, ale ta trójka panów to jest kontynuacja sprzątania po starych sprawach. komentarz a propos silowni i pani AZ - kompromitujący. zero konkretu. podliczyli sie ale odpowiedzi na pytania co się stało z kasą z lecha nie ma (730-300 koszty = 430 tysiecy - gdzie to jest?). czekam na pytania z sali i moze zmienie zdanie ale jezeli ktos z udawanym przekonaniem ze jak mu kolega z glinika gorlica wplaci 150k darowizny to cos to zmieni to witajmy sie z upadkiem. sorry - nie dam tym ludziom ani grosza. zajebaliscie klub.
Niestety tak to wygląda...
Odpowiedz cytując