|
konferencja żenująca póki co.
nie chce się czepiać przygotowania medialnego bo nie o to chodzi, ale ta trójka panów to jest kontynuacja sprzątania po starych sprawach. komentarz a propos silowni i pani AZ - kompromitujący. zero konkretu. podliczyli sie ale odpowiedzi na pytania co się stało z kasą z lecha nie ma (730-300 koszty = 430 tysiecy - gdzie to jest?). czekam na pytania z sali i moze zmienie zdanie ale jezeli ktos z udawanym przekonaniem ze jak mu kolega z glinika gorlica wplaci 150k darowizny to cos to zmieni to witajmy sie z upadkiem. sorry - nie dam tym ludziom ani grosza. zajebaliscie klub.
|