Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qpalz
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
17003
04.01.2019, 18:17
Coś ciekawego tam mówią, czy barwnie, ale bez szczegółów ?
Jestem w pracy i nie mam jak oglądać konferencji
qpalz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qpalz
Znajdź inne posty napisane przez qpalz