Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
koko
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
17001
04.01.2019, 18:07
widze ze na konferencji nie ma Vanna Ly
tak jak zapowiadali informatorzy - pewnie bedzie zadzil z tylnego siedzenia
koko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koko
Znajdź inne posty napisane przez koko