Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela
Offline
#
16991
04.01.2019, 16:26
petred
napisał(a):
Równie częsty u ludzi którzy wyżej srają niż dupę mają.
Prawda. Tacy lubią też np. publicznie pokrzyczeć, że "zawsze nad wami..."
filipski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipski
Znajdź inne posty napisane przez filipski