Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qpalz
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
16989
04.01.2019, 16:18
@filipski
Czy uważasz, że sprawa z Hartlingiem wciąż nie upadła i jest szansa (realna a nie minimalna) na przejęcie klubu przez niego (ew. niego i Le) ?
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez qpalz : 04.01.2019 o godz. 16:20.
qpalz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qpalz
Znajdź inne posty napisane przez qpalz