Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
malaparte
Member
Od: 05.2011
Offline
#
16987
04.01.2019, 16:16
można będzie gdzieś usłyszeć/zobaczyć konferencję live
? telewizja, radio
?
malaparte
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do malaparte
Znajdź inne posty napisane przez malaparte