toomo napisał(a):

|
Filipski wiesz że stałeś się osobą sławną. Już pod kilkoma artykułami na ogólnokrajowych portalach targano z kolegi ostrego łacha w komentarzach.
|
Anonim z kibicowskiego forum tematem komentarzy i targania łachów na ogólnokrajowych portalach?
Niech targają, na zdrowie. Zwłaszcza Wiśle na zdrowie, prawda?