Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16981
Stary 04.01.2019, 16:01
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak nic dziś nie napiszesz?
Po pierwsze - nie, tak nie twierdzę. Po prostu jestem diablo ciekaw dzisiejszej konferencji.

Po drugie - chcę napisać coś, co wniesie cokolwiek do tej dyskusji i co będziecie mogli zweryfikować. W przeciwieństwie do pożytecznych idiotów TSu z tego forum, staram się pisać po to, aby innym oczy otwierać, a nie odwracać ich wzrok.

Po trzecie - jestem w pracy.

Po czwarte - jak ładnie tu wyjaśnili niektórzy przedmówcy, jestem tylko forumowym celebrytą, moje słowa przecież nic nie znaczą, prawda?

Po piąte - najważniejsze i najpoważniejsze! Wstrzymuję się z pisaniem czegokolwiek, bo boję się, że mnie kumaci wyśmieją i zakrzyczą i zrobi mi się przykro...
Odpowiedz cytując