Gercu napisał(a):

|
Czyli jednak nic dziś nie napiszesz?
|
Po pierwsze - nie, tak nie twierdzę. Po prostu jestem diablo ciekaw dzisiejszej konferencji.
Po drugie - chcę napisać coś, co wniesie cokolwiek do tej dyskusji i co będziecie mogli zweryfikować. W przeciwieństwie do pożytecznych idiotów TSu z tego forum, staram się pisać po to, aby innym oczy otwierać, a nie odwracać ich wzrok.
Po trzecie - jestem w pracy.
Po czwarte - jak ładnie tu wyjaśnili niektórzy przedmówcy, jestem tylko forumowym celebrytą, moje słowa przecież nic nie znaczą, prawda?
Po piąte - najważniejsze i najpoważniejsze! Wstrzymuję się z pisaniem czegokolwiek, bo boję się, że mnie kumaci wyśmieją i zakrzyczą i zrobi mi się przykro...
