petred napisał(a):

|
Ciekawe czy jak udowodnia Sarapacie działenie na niekorzyść spółki to umowy które zawarła będzie można unieważnić. Orientuje się ktoś ? Tak wiem że do tego czasu może nas już nie być .
|
Tak ale to już będzie tylko kilku wierzyciel mniej dla upadłej spółki. Ale udowodnienie czegoś takiego przy B2B jest niezwykle trudne.