sandbender napisał(a):

Czyli innymi słowy chłop ma przegwizdane. Doceniając jego dobre chęci to jednak uważam, że:
- albo ktoś sobie zażyczył do rozmów najmniej źle się kojarzacego gościa (nieprawdopodobne)
- cała paczka ma nadzieje, że wykorzystując brak doświadczenia "świeżaka" da się go wystawić na strzał, skupić na nim zainteresowanie mediów i uniknąć wpisania do annałów historii swojego nazwiska jako tego co "pozwolił upaść Wiśle".
Trzymam jednak kciuki.
|
Mysle, ze chlopak jest mlody, Lesny wlazl mu na ambicje i stad decyzja podniesienia rekawicy. Trzymam za niego tak mocno kciuki ze mi zaraz odpadna