Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16973
Stary 04.01.2019, 15:36
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Czyli innymi słowy chłop ma przegwizdane. Doceniając jego dobre chęci to jednak uważam, że:
- albo ktoś sobie zażyczył do rozmów najmniej źle się kojarzacego gościa (nieprawdopodobne)
- cała paczka ma nadzieje, że wykorzystując brak doświadczenia "świeżaka" da się go wystawić na strzał, skupić na nim zainteresowanie mediów i uniknąć wpisania do annałów historii swojego nazwiska jako tego co "pozwolił upaść Wiśle".

Trzymam jednak kciuki.
Mysle, ze chlopak jest mlody, Lesny wlazl mu na ambicje i stad decyzja podniesienia rekawicy. Trzymam za niego tak mocno kciuki ze mi zaraz odpadna
Odpowiedz cytując