Ajax napisał(a):

|
Jeśli nie chce ryzykować to do 18.01.2019 musi ogłosić niewypłacalność.
|
wolfy napisał(a):

Tak. Jeżeli nie zdarzy się cud (bądźmy poważni...) Wisła jest niewypłacalna. Każdy prezes który nie złoży wniosku ryzykuje odpowiedzialność karną i majątkową. Sarapatę pewnie za to ścigną.
Nie wiem tylko czy do 2 lutego, ile ma na to czasu. MaLk może będzie wiedział.
|
Czyli innymi słowy chłop ma przegwizdane. Doceniając jego dobre chęci to jednak uważam, że:
- albo ktoś sobie zażyczył do rozmów najmniej źle się kojarzacego gościa (nieprawdopodobne)
- cała paczka ma nadzieje, że wykorzystując brak doświadczenia "świeżaka" da się go wystawić na strzał, skupić na nim zainteresowanie mediów i uniknąć wpisania do annałów historii swojego nazwiska jako tego co "pozwolił upaść Wiśle".
Trzymam jednak kciuki.