Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16969
Stary 04.01.2019, 15:27
Dla mnie momentem granicznym(czy zostajemy w ekstraklasie) było rozwiązywanie kontraktów przez piłkarzy. Dlaczego? W tym momencie zostajemy bez seniorskiego zespołu, a długi rosną lawinowo o kolejne miliony... Teraz nawet gołodupiec z Kambodży nie spojrzy na klub bez kadry i ze zobowiązaniami, które trzeba spłacić do końca marca. Bandyci, którzy podają się za kibiców zrobili sobie dojną krowę, z której wyprowadzili jakieś niewyobrażalne pieniądze. Kilka frakcji, które między sobą tego nie konsultowały i wydoili do cna. Licencja już zawieszona, a pewnie niedługo odebrana. Kwestia tylko do kogo ten klub będzie należały w IV lidze i tutaj oby Leśnodorski pomógł(a właściwie prawnicy z jego kancelarii). Potem ktoś rozsądny i mający pomysł, i jakieś środki niech to zabiera od TSu. Chociaż moim zdaniem Ci wejdą w ten klub jeszcze bardziej. Gówno trudno oczyścić, a to się tu przyczepiło strasznie.
Odpowiedz cytując