Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16964
Stary 04.01.2019, 15:21
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
A ja tylko wkleję dwie wypowiedzi z konkurencyjnego portalu:

(...)
Człowiek z L w sercu pomaga uratować Wisłę za darmo, (...)


Wielokrotnie z uporem maniaka, o tym pisałem, w tym co najmniej 1 raz na Sb w polemice: jest zbyt wiele grup interesu, którym zależy na istnieniu Wisły i dlatego to nie jest koniec.

Nie odpuszczą, jeśli tylko pozwoli im się działać.

To jest biznes. Naczynia w środowisku połączone.

Nawiązanie do krakowskości jest fajne, wiem, że dziadek czy pradzadek Pana Leśniodorskiego byl kibicem lub grał w Cracovii ale dziś - ich pokoleniowy następca jest biznesmenem. Oczywiście nic w tym złego.


I dlatego naiwnie uważałem i nadal uiważam, że będziemy grać w ekstraklapie. No ... w najgorszym wypadku w 1 lidze - po dzielnych bojach o niespadnięcie.

Czy tym sie leczy raka? Zapewne - nie. Nowa sytuacja - stare problemy, które nie dadzą zapomnieć o pytaniu: "być czy mieć?".
Powód: Literówka.
Ostatnio edytowane przez yarow : 04.01.2019 o godz. 15:28.
Odpowiedz cytując