Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16959
Stary 04.01.2019, 15:10
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę , że nie ma co popadać w paranoje . To że gangusy obsiadły ten klub to fakt i to że doprowadzili do jego upadku to też fakt .Ale nie przesadzajmy , udało im się to tylko dlatego , że nikt nie dopuszczał takiej myśli , że to w ogóle możliwe . To nie są mistrzowie intelektu i wystarczy wprowadzić normalne procedury i zabezpieczenia aby nie byli w stanie przenikać struktury decyzyjne w klubie . I wcale nie musi być tak jak tu piszecie , że już nigdy się nie da ich pozbyć bo jak widać przez swoją głupotę i pazerność właśnie sami wykończyli swoją kurę znoszącą złote jajka .
Ależ dopuszczał. W szczególności w 2014 był duży artykuł Newsweeka, z którego zrzynał Szymon J. w swoim dokumencie. Tylko wtedy Sharksi byli na wolności.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując