Delgado napisał(a):

@pepe72
Po punkcie pierwszym twój genialny plan się zesrał. Zanim sąd rozpatrzy wniosek i powoła syndyka minie półtaora miesiąca i po trzecim walkowerze wyaltujemy z ligi.
|
Wymaga to oczywiście pewnej współpracy ale miasto może ma co zaproponować by pewne sprawy przyśpieszyć. Jak widać po siłowni TS się samo nie oczyści.