toomo napisał(a):

Tu tylko klasykiem pojechać można "o ....a o ja .......ę"
Myślisz że każdy może dowolnej firmie, spółce ......... dowolny proces wytoczyć.
Powiem Ci tylko tyle PG tylko czeka żeby ktoś złożył rozsądne doniesienie o popełnieniu przestępstwa i się doczekać nie może, a Tobie się roi cywilny proces.
|
Nie mówię, że socios ma wytoczyć, moze to zrobic kazdy pracownik klubu za to, chodzilo mi o to, ze socios mogloby to sfinansowac. Nie Ważne.. Prokuratura tu wpadnie z urzedu zaraz kwestia czasu i sarapacie jeszcze dojdzie odpowiedzialnosc karna, myślę ze jedyne co jeszcze wstrzymuje ją to czas rozstrzygnięć czy Wisla sie uratuje przed upadłościa i spadkiem czy nie. Jakby teraz wpadli i wszystko rozjebali to opinia publiczna moglaby zarzucic prokuraturze ze Wisla nie miala możliwości wyjsc z tego po tym nieudanym przejeciu. TAK TAK WIEM ....a ze byl na to czas dwa lata, jednak dalej nie wyobrazam sobie upadku naszego klubu..