|
Swoją drogą Małecki też zniknął z klubu w momencie kiedy cały proceder już trwał. Naprawdę nie jestem zwolennikiem teorii dziwnych treści ale każdy kto choć trochę jest przy drużynie wie o Jego relacjach z kumatymi...
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn
Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede
Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
|