Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16929
Stary 04.01.2019, 14:03
Z. Boniek dla Rzeczpospolitej:

" Nie zdawałem sobie sprawy, że to on rządzi klubem. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego pozwalało na to miasto i Towarzystwo Sportowe Wisła. PZPN reagował w ramach swoich kompetencji. Sprawdzamy kluby, ale nie możemy ingerować w ich bieżącą działalność. A już na pewno związek nie jest od ratowania prywatnych biznesowych spółek akcyjnych. Bo piłka to jest biznes. PZPN nie będzie ratował Wisły, bo ja nie chcę mieć nic wspólnego z gangsterami. Niech się sama oczyści i ratuje."

Mocne słowa.
Odpowiedz cytując