KrzychooR napisał(a):

|
Czyli co? Będzie można wrócić do historii TS Wisła Kraków?
|
Moim zdaniem tak. Po powstaniu SSA Telefoniki wielu kibiców jęczała, że logo zostało zmienione. Będzie okazja wrócić do starego. Ale oczywiście lepiej jakby nie musiało się to stać.