gizmo napisał(a):

nawet jak Filipiak chciał by pomóc to należy tę pomoc przyjąć. Tutaj chodzi o Życie Wisły
Leśny chce pomóc w sprawach prawnych bo jest prawnikiem, a przy okazji ma nie byle jakie doświadczenie.
sami sobie nie poradzimy, więc dumę chowamy i więcej pokory.
|
Niektórzy wierzą w reinkarnacje od 4 ligi... Niestety Wisła w 4 lidze to nie będzie Ta Wisła...