Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16904
Stary 04.01.2019, 12:59
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Przecież grunty TSu nie mają nic wspólnego z sytuacją w S.A. Ludzie, piszcie z sensem i ogarnijcie, jakie są podziały pomiędzy podmiotami o nazwie "Wisła"
Dokładnie.
TS i SA to osobne podmioty. TS jest właścicielem (chyba? po akcji z Vanną nie mam pewności?..) SA. Jeśli (a raczej kiedy) SA ogłosi upadłość będzie odpowiadać swoim majątkiem (czyli niemal niczym, bo karty zawodnicze dawno przestaną być własnością klubu).

Przez SA nikt nie dostanie terenów TS. Co innego gdyby zgnoić TS i doprowadzić do bankructwa. Ale sekcja piłkarska to nie to samo co TS Wisła.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując