Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16898
Stary 04.01.2019, 12:41
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Kolega fialo ma rację. Dzieci będą chodziły na cracovię, albo nigdzie. Nie wytłumaczysz, że klub z którejś tam okręgówki jest lepszy niż klub ekstraklasowy. Poza tym Wisła jest umoczona. Na wiele wiele lat będzie się kojarzyła z bandytyzmem, oszustwami i krętactwem. Nikt nie chce kibicować bandytom. Tak się zastanawiam jak mam przekonać małego do Wisły? może ktoś podpowie?
A tak w ogóle, to nie wiadomo czy Wisła będzie istnieć i gdzie będzie, za 2-3 lata na R22 będą zaczynali budować bloki mieszkalne - no bo przecież o to chodziło. Interes wart miliardy.

Narracja jak to nasz stadion jest brzydki i drogi w utrzymaniu nie bierze się znikąd. Działania Majchrowskiego zmierzające w prostej linii do likwidacji TS też nie biorą się znikąd. Wszystko jest już pewnie ustalone.
Wisła ma wartości, Wisła ma historię, Wisła miała wyniki, puchary, żywe legendy, trofea. Oddanych Kibiców i piłkarzy, którzy grali za darmo, nie oni nie byli frajerami.
Odpowiedz cytując