Wyświetl pojedynczy post
PiotrekBstk
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: https://t.me/pump_upp

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16890
Stary 04.01.2019, 12:24
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Czyli co dziś oświadczenie na konferencji zostanie odczytane o następującej treści:
"TS odziedziczył klub w fatalnej sytuacji od Meresińskiego"
"TS starał się jak najlepiej prowadzić klub, niestety nie wyszło"
"TS znalazł super inwestora, który miał uregulować długi w 3 dni, co więcej miał wpompować miliony kolumbijskich pesos"
"Inwestor oszukał - zły inwestor"
"TS robi wszystko by uratować klub ponownie"

....za tydzień nie będzie piłkarzy
....za miesiąc klub nie wystartuje
Calkiem mozliwe tylko nie rozumiem jednego przeciez klub niema pieniedzy wiec dlaczego jak dzwoni sie w sprawie pomocy to nawet nie potrafia powiedziec z kim mozna na ten temat rozmawiac....Wiec jedno jest pewne narazie jest jeden wielki bajzel a pracownicy ktorzy sa w klubie sami w tym wszystkim sie pogubili
Odpowiedz cytując