SZYMEK_TSW napisał(a):

Czyli co dziś oświadczenie na konferencji zostanie odczytane o następującej treści:
"TS odziedziczył klub w fatalnej sytuacji od Meresińskiego"
"TS starał się jak najlepiej prowadzić klub, niestety nie wyszło"
"TS znalazł super inwestora, który miał uregulować długi w 3 dni, co więcej miał wpompować miliony kolumbijskich pesos"
"Inwestor oszukał - zły inwestor"
"TS robi wszystko by uratować klub ponownie"
....za tydzień nie będzie piłkarzy
....za miesiąc klub nie wystartuje
|
Calkiem mozliwe tylko nie rozumiem jednego przeciez klub niema pieniedzy wiec dlaczego jak dzwoni sie w sprawie pomocy to nawet nie potrafia powiedziec z kim mozna na ten temat rozmawiac....Wiec jedno jest pewne narazie jest jeden wielki bajzel a pracownicy ktorzy sa w klubie sami w tym wszystkim sie pogubili