Smuga85 napisał(a):

Mnie tylko zastanawia czy Wisłocki rzeczywiście się nawrócił i pod presją zaczął grać w dobrą stronę czy to jednak nie jest zaplanowane działanie wcześniej. Sam nie wierze w to co piszę ale to może być część planu całej tej bandy oszustów z Sarapatą na czele. Przecież zostawiając tą szopkę musieli wielokrotnie analizować wiele scenariuszy. Warto to przemyśleć czy Sarapata ze spółka nadal nie kieruje z tylnego siedzenia...
|
Bez przesady. Podejrzewanie, że Sarapata to Machiavelli, to gruba przesada.
Marionetka, figurantka, owszem, nawet pospolity złodziej i oszust, ale nie strateg.