Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16863
Stary 04.01.2019, 11:38
nero napisał(a):Wyświetl post
Takie teksty są dość podobne do tych z przed miesiąca „nie ma co ukraść , gorzej nie będzie a może książę Kambożdży ma jednak kase” i okazuje się że może być gorzej.

Nie uczycie się na błędach. Nawet jak jest się w dupie nie warto brać pomocy od wszystkich.
1. Najwyżej tego nie odkręcą (nie narobi większego syfu niż jest)
2. W cywilizowanym świecie pomoc bogatszego dla biedniejszego nie jest niczym dziwnym ani podejrzanym (np. kilkanaście lat temu Bayern pożyczył kilka baniek euro bankrutującej Borussi D).
3. Jak TF weszła do Wisły pomogliśmy pejsom oddając im kilku grajków (Dąbrowski itp.), którzy stali się za ciency dla nowej Wisły, a dla pejsów byli super.
Odpowiedz cytując