dzidek1983 napisał(a):

Oczywiście, że warto. Nawet nie wiem jak to napisać żeby to dotarło do niektórych.
Na tą chwilę w Wiśle chyba nie ma nikogo kompetentnego do kontaktów z PZPN.
Kto ma z Komisją Licencyjną gadać? Miętowy? Czy może Czerwiński zadzwoni do Bońka jak się z łóżka podniesie.
Chciałbym poznać czego właściwie jesteś temu przeciwny?
|
Zwyczajna nieufność, gdy słyszę że ktoś coś zrobi za darmo, oferuje swoją pomoc, a nigdy nie był w żaden sposób powiązany z klubem. Do tego gdy ktoś daje coś za darmo trudno od niego coś wynagać bo przecież to przysługa, a nie usługa.
Oczywiście jeżeli prawnik jest potrzebny powinien być wybrany przez TS. Ale to MY wybieramy prawnika, a nie to prawnik wybiera nas, a my się nie niego zgadzamy.
Ale co ja tam wiem, przecież gorzej już być nie może
