Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16860
Stary 04.01.2019, 11:36
dzidek1983 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że warto. Nawet nie wiem jak to napisać żeby to dotarło do niektórych.
Na tą chwilę w Wiśle chyba nie ma nikogo kompetentnego do kontaktów z PZPN.
Kto ma z Komisją Licencyjną gadać? Miętowy? Czy może Czerwiński zadzwoni do Bońka jak się z łóżka podniesie.

Chciałbym poznać czego właściwie jesteś temu przeciwny?
Zwyczajna nieufność, gdy słyszę że ktoś coś zrobi za darmo, oferuje swoją pomoc, a nigdy nie był w żaden sposób powiązany z klubem. Do tego gdy ktoś daje coś za darmo trudno od niego coś wynagać bo przecież to przysługa, a nie usługa.
Oczywiście jeżeli prawnik jest potrzebny powinien być wybrany przez TS. Ale to MY wybieramy prawnika, a nie to prawnik wybiera nas, a my się nie niego zgadzamy.

Ale co ja tam wiem, przecież gorzej już być nie może
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując