El'kabat napisał(a):

Leśny głupi nie jest, a wręcz bardzo łebski z niego gość.
Kto wie, czy kolejny nie robi sobie PR w całej Polsce za darmo podobnie jak Włodarski.
Dobrze wie, że chuja z tego wyjdzie, a grzech takiej okazji nie wykorzystac 
Powinien napisać książkę " Jak reklamować kancelarię, żeby nie była to reklama ? "
|
zawsze każdy z Was może zaproponować taką samą pomoc, też sie rozreklamuje i będzie miał z tego miliary złotych. W końcu Włodarski to sie tak zareklamował że nie może spać tyle mu hajsu spadło.
Za to Kwiecień, nieee, ten prawilny jest, on sie nie reklamował w ogóle.
W sytuacji w której jesteśmy rozsądne jest nie korzystac z pomocy zewnętrznej, wszak ostatnimi czasy nasi prawnicy pokazali jakimi sa kozakami, co nie ....a ?!
Obrzydza mnie zachowanie niektórych, w sumie to jest nieźle co nie?
żenada.