Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16859
Stary 04.01.2019, 11:35
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Leśny głupi nie jest, a wręcz bardzo łebski z niego gość.

Kto wie, czy kolejny nie robi sobie PR w całej Polsce za darmo podobnie jak Włodarski.

Dobrze wie, że chuja z tego wyjdzie, a grzech takiej okazji nie wykorzystac


Powinien napisać książkę " Jak reklamować kancelarię, żeby nie była to reklama ? "
zawsze każdy z Was może zaproponować taką samą pomoc, też sie rozreklamuje i będzie miał z tego miliary złotych. W końcu Włodarski to sie tak zareklamował że nie może spać tyle mu hajsu spadło.
Za to Kwiecień, nieee, ten prawilny jest, on sie nie reklamował w ogóle.

W sytuacji w której jesteśmy rozsądne jest nie korzystac z pomocy zewnętrznej, wszak ostatnimi czasy nasi prawnicy pokazali jakimi sa kozakami, co nie ....a ?!

Obrzydza mnie zachowanie niektórych, w sumie to jest nieźle co nie?

żenada.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując