nero napisał(a):

Takie teksty są dość podobne do tych z przed miesiąca „nie ma co ukraść , gorzej nie będzie a może książę Kambożdży ma jednak kase” i okazuje się że może być gorzej.
Nie uczycie się na błędach. Nawet jak jest się w dupie nie warto brać pomocy od wszystkich.
|
Oczywiście, że warto. Nawet nie wiem jak to napisać żeby to dotarło do niektórych.
Na tą chwilę w Wiśle chyba nie ma nikogo kompetentnego do kontaktów z PZPN.
Kto ma z Komisją Licencyjną gadać? Miętowy? Czy może Czerwiński zadzwoni do Bońka jak się z łóżka podniesie.
Chciałbym poznać czego właściwie jesteś temu przeciwny?