Wyświetl pojedynczy post
dzidek1983
Junior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16856
Stary 04.01.2019, 11:30
nero napisał(a):Wyświetl post
Takie teksty są dość podobne do tych z przed miesiąca „nie ma co ukraść , gorzej nie będzie a może książę Kambożdży ma jednak kase” i okazuje się że może być gorzej.

Nie uczycie się na błędach. Nawet jak jest się w dupie nie warto brać pomocy od wszystkich.
Oczywiście, że warto. Nawet nie wiem jak to napisać żeby to dotarło do niektórych.
Na tą chwilę w Wiśle chyba nie ma nikogo kompetentnego do kontaktów z PZPN.
Kto ma z Komisją Licencyjną gadać? Miętowy? Czy może Czerwiński zadzwoni do Bońka jak się z łóżka podniesie.

Chciałbym poznać czego właściwie jesteś temu przeciwny?
Odpowiedz cytując