gooralos napisał(a):

|
Tez mi się wydaje, że "wrogi" radca zrobi więcej, niż własny mógł...
|
Takie teksty są dość podobne do tych z przed miesiąca „nie ma co ukraść , gorzej nie będzie a może książę Kambożdży ma jednak kase” i okazuje się że może być gorzej.
Nie uczycie się na błędach. Nawet jak jest się w dupie nie warto brać pomocy od wszystkich.