Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16843
Stary 04.01.2019, 10:35
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Siłownia i osoba no name..nprawdę oni udają że ludzie to dzbany?

Nawet pić na smutno jest za ciężko.
Tutaj wystarczyło - wy.......** siłownie i znaleźć kogoś dużego dla oczyszczenia atmosfery.

Przecież to dawanie amunicji każdemu kto drąży w Wiśle..
Tak, ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy: w którymś artykule była informacja, że umowa najmu została podpisana już na początku grudnia - czyli przed gównoburzą w mediach. Nie wiemy kto stoi wyłonieniem tego nowego najemcy, ale tutaj słup jest bardzo prawdopodobny i mam nadzieję, że wyjaśnią tą kwestię na konferencji - jeśli tak jest to niech Wisłocki wali prosto z mostu bo innej drogi nie widze.
Odpowiedz cytując