Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16840
Stary 04.01.2019, 10:29
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie drążyłbym sprawy.
Chcecie już teraz w tej sekundzie klubu idealnego, a tak się nie da.
Sami mówiliście, że normalny biznes nie przyjdzie do nas inwestować, wynajmować.
Trzeba małymi krokami bo inaczej się nie da.
Prędzej znajdzie się najmca gdy będzie o nas lepsza opinia.
Zatem teraz po Miśku nikt nie chce siłowni, ale sprawa ucichnie to po słupie Miśka może ktoś się skusi.
TS działa na tyle na ile może. Fajnie gdyby to była duża siłownia sieciówka, ale skoro nikt tego nie chce to lepiej chociaż wizerunkowo oczyścić sprawę.
Wiemy, że jesteśmy w bagnie, ale nie poprawisz sytuacji wielką rewolucja bo to nie gra komputerowa tylko życie.
Popieram , przestańmy rozmawiać o Miśku i siłowni bo tylko nakręcamy się niepotrzebnie i jest to temat na dziś zastępczy . Trzeba walczyć o Wisłę . Przede wszystkim o wyjęcie SA z TS (jeśli oczywiście TS ma do niej prawo bo tp prawo też uzuruje sobie Gang Olsena) . TS na dziś to skompromitowana struktura do czego doprowadziła "prezes" Sarapata i "członkowie " RN LMM i TCZ ( określone jako dziadki-paprotki)
Odpowiedz cytując