Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16838
Stary 04.01.2019, 10:21
Jak sie na to wszystko patrzy to czlowiek zadaje sobie pytanie czym byla Wisla. Kibicuowalismy I nadal kibicujemy zludzeniu. Tymczasem realia sa takie, ze mamy nazwe, cher, sukcesy a oprocz tego to mase pijawek na trupie.
Odpowiedz cytując