|
Legia (a raczej ludzie z nią związani ) pokazuje na pewno że należy jej się więcej szacunku niż takiej amice Poznań . I nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to warto to sobie zapamiętać.
Btw Nasza jaksze piękna " zgoda" Wisla Widzew Ruch i cała będzie grać w niższych ligach . Jakże to jest wymowne. Nawet jeśli nie w każdym przypadku do upadku doprowadzili "kibice" to wnioski można wyciągnąć samemu.
PS. Serce rośnie widząc ostatnie działania ale osobiście już się pogodziłem z pewnymi rzeczami.
|