mr_kwolf napisał(a):

|
Z siłownią trzeba pamietać, że sprzęt jest Miśka, więc potencjalny nowy wynajmujący musi się w tej kwestii z nim dogadać.
|
Pozwolić Prokuraturze działać, uruchomić procedurę konfiskaty rozszerzonej (wtedy Misiek musiałby udowodnić legalność pochodzenia mienia) i problem zniknie.