Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16831
Stary 04.01.2019, 10:02
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Wybór najemcy siłowni powinien być przeprowadzony w otwartym przetargu.
Tak, tak, Misiek Ci pozwoli przetarg zorganizować, żeby tracić swoje wpływy

Ale nawet przetarg można ustawić, dla chcącego nic trudnego
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.01.2019 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując