Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16829
Stary 04.01.2019, 09:56
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Widzę że coś się dzieje ! Panowie Wisłocki i Leśny (sic!) zapowiadają współpracę . Liczę że Majchrowski da temu błogosławieństwo i sprawa pójdzie do przodu . Potrzebny jest jeszcze rzutki menadżer . Potem trzeba pół roku na wyprostowanie spraw i sprzedaż/przekazanie faktycznemu inwestorowi .Ale przez te pół roku musi być inwestor przejściowy (realnie tylko może być nim miasto ) I teraz mój apel . Tak jak napisałem potrzeba 6 miesięcy na działanie .Potrzebne są umiejętności , doświadczenie i zaangażowanie . Ale przez te pół roku ciężko oczekiwać że będą pracować społecznie .
Jeśliby spełnił się powyższy scenariusz może Socios rozważyłoby przeznaczenie jakichś środków na ten cel . Przy okazji byłby to świetny strzał marketingowy
Tak tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka.
Odpowiedz cytując