Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline
#
16822
04.01.2019, 08:30
filipskiego już nie zobaczysz, siał tu nie wiadomo jakie prognozy o wielkiej Wiśle a teraz jak sprawa się rypła to zniknął z tego forum.. pewnie teraz siedzi w fotelu czyta wszystkie te wpisy i śmieje się glośno z naiwności na tym forum..
Wisła V
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła V
Znajdź inne posty napisane przez Wisła V