Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16778
Stary 03.01.2019, 23:59
lucker napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi to info o Maspexie...
B. Leśnodorski też nie pakowałby się w to, jakby nie widział szansy na wyjście z tej patowej sytuacji.
Pytanie co z Panami "Skośnookim" i "tym Szwedem"? Przecież dziś nie wiemy do kogo należy Wisła.
No i jeszcze zostaje Kuba Błaszczykowski. Ale jeśli on naprawdę myśli o pomocy Wiśle, to powinien szybko spotkać się z obecnymi piłkarzami, bo za chwilę może nie mieć z kim grać...
Tak i jak każdy poważny biznesmen chcący kupić klub kontaktuje się z nim przez oznaczenie na twitterze
Odpowiedz cytując