lucker napisał(a):

Mnie ciekawi to info o Maspexie...
B. Leśnodorski też nie pakowałby się w to, jakby nie widział szansy na wyjście z tej patowej sytuacji.
Pytanie co z Panami "Skośnookim" i "tym Szwedem"? Przecież dziś nie wiemy do kogo należy Wisła.
No i jeszcze zostaje Kuba Błaszczykowski. Ale jeśli on naprawdę myśli o pomocy Wiśle, to powinien szybko spotkać się z obecnymi piłkarzami, bo za chwilę może nie mieć z kim grać...
|
Tak i jak każdy poważny biznesmen chcący kupić klub kontaktuje się z nim przez oznaczenie na twitterze
