artgal napisał(a):

|
Przez tego jebanego żółtka i tego drugiego szwedzkiego oszusta straciliśmy już Arsenicia. S....ysyński gang olsena powinien zapłacić jakieś odszkodowanie za działania na szkodę spółki.
|
Nie przez nich przez kretynow, którzy sprzedali klub 3 przebierańców