Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16699
Stary 03.01.2019, 20:21
Jasne 40 mln to nic dla biznesu .....a ilu takich biznesmenów weszło w polską piłkę . Jeśli ktoś tu fantazjuje to raczej Ty . DO tego dodaj chore układy i gangsterkę i już wiesz czemu nikt się w to nie chce bawić . A co BL to chyba nie czytaliście uważnie jego propozycji . On oferuje pomoc prawną i jasno mówi , że jedyna opcją jest odbudowa klubu od IV ligi . W tym chce pomagać . A widzę , że niektórzy już sobie ubzdurali , że pomoże nam zostać w ESA .
Odpowiedz cytując